• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

smycze reklamowe, sklep online

smycze reklamowe, sklep online

Mam grafikę, którą chciałbym wykorzystać na gadżetach. Znacie kogoś, kto zajmuje się gadżetami z własnym nadrukiem i nie ma wysokich cen? Czekam na podpowiedzi.

ewu1u01

Posty: 1

 
Do tej pory korzystałem tylko ze smyczy reklamowych i naprawdę jest to przydatne. Gdybym prowadził własną firmę to zapewne właśnie w takie gadżety bym zainwestował. Są tanie, a do tego wiele osób z nich, na co dzień korzysta. Wybrać można różne rodzaje smyczy, dlatego warto sobie to dokładnie sprawdzić.

tvvvn56

Posty: 15

 
Wybieramy to, co pasuje do naszej firmy. Mamy biuro? To długopisy, ołówki czy smycze znakomicie się do tego nadają. O jeszcze kubki reklamowe to będzie super pomysł. Wybór gadżetów jest niezmiernie znaczny, dlatego odnajdziemy dokładnie to, co nam konieczne.

Noruhe

Posty: 3

 
Mnóstwo gadżetów pozwala na dopasowanie ich o dużo łatwiej do swoich potrzeb. Można kierować się ceną i zamawiać breloczki, natomiast można wydać wiecej i zamówić metalowe grawerowane długopisy. Nie da się doradzić, co wybrać, bo przecież każdy ma jakiś pomysł na reklamę i go realizuje. Wówczas to dobrze działa.

Black_Riot

Posty: 3

 
Dla mnie, jeśli chodzi o duży wybór gadżetów z własnym nadrukiem to sklep https://spiroprint.pl/ jest bezkonkurencyjny. U nikogo innego nie widziałem takiej dużej ilości przeróżnych gadżetów reklamowych z nadrukiem.

Noruhe

Posty: 4

 
Do tej pory korzystałem tylko ze smyczy reklamowych i naprawdę jest to przydatne. Gdybym prowadził własną firmę to zapewne właśnie w takie gadżety bym zainwestował. Są tanie, a do tego sporo osób z nich, na co dzień korzysta. Wybrać można inne rodzaje smyczy, dlatego warto sobie to dokładnie sprawdzić.

TomekK

Posty: 3

 
Gadżety są modne dzisiaj i będą za dziesięć lat. Nic się nie zmienia, dlatego jeśli ktoś chce promować swoją firmę to warto będzie zamówić dużą ilość gadżetów reklamowych.

Yuri20

Posty: 3

 
Na wszystko trzeba mieć czas, a jak się nie ma czasu to trzeba poszukiwania gadżetów zlecić komuś, kto się na tym zna i chętnie będzie chciał nam pomóc.

Miki789

Posty: 3