• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Istebna, gdzie informacje ?

Istebna, gdzie informacje ?

Beskidy to piękne miejsce, ale szukam jakiegoś innego miasta na wyjazd niż Żywiec. Czy wiecie, gdzie warto się zatrzymać, żeby wszędzie było w miarę blisko? Pozdrawiam.

CzarnyBlant

Posty: 1

 
Bywam tam bardzo w wielu przypadkach, bowiem mieszkam niedaleko, więc robimy sobie takie weekendowe wypady. Przeważnie zatrzymujemy się w Istebnej, bowiem tam zawsze znajdujemy tani i przyjemny nocleg.

Marioleczka

Posty: 4

 
Piękne chwile spędzisz w Beskidzie Żywieckim. Cudowne jeziora i przyjazne dla początkujących szczyty sprawią, że pokochasz polskie góry. Spróbuj koniecznie!

wom_ww

Posty: 18

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

EKO-Chatka

Posty: 2

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, albowiem pod ręką będą spore sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

tadekw7

Posty: 25

 
Szczyrk to wyśmienite miejsce na wyjazd. Z pewnością trafisz na wspaniały hotel, gdzie spędzisz cały urlop we wspaniałej atmosferze. Zachęcam do poznawania gór. Więcej informacji odszukasz w witrynie https://kochambeskidy.pl. Koniecznie sprawdź, co się tam dzieje w najbliższym okresie.

Yuri20

Posty: 9

 
W mnóstwo miejscowościach można spróbować rzeczy, jakie są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc pożądane byłoby zapoznać się z właśnie tym sportem.

xacti

Posty: 4

 
W wielu miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

Ventooo1

Posty: 10

 
Najniezwyklej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po niezmiernie strome podejścia.

zoobok56

Posty: 19