• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kancelaria

kancelaria

Zastanawiam się czy ruszać mój kredyt frankowych w sądzie, czy jest szansa na to, żeby coś w tym zakresie ugrać. Jeśli ewentualnie znacie temat i możecie mi coś sensownego pod tym kątem podpowiedzieć, polecić jakichś prawników, którzy się tym zajmują to dajcie znać. Może z pomocą kancelarii prawnej łatwiej mi będzie zdecydować czy w ogóle taką sprawę w moim przypadku zaczynać czy odpuścić.

Kitas

Posty: 1

 
Rzeczywiście to co proponuje kancelaria BeWa to wypada super, ponieważ doświadczenie w sprawach frankowych to ich największa zaleta. Jak sprawy się zaczęły to oni szybko się tej tematyki podjęli, a jednocześnie też skupili się wyłącznie na tym więc faktycznie znają tematykę doskonale i można na ich pomoc w tym zakresie zdecydowanie liczyć. Polecam jak będziecie szukali dobrej oferty to faktycznie na nich będzie można liczyć.

mario45_45

Posty: 2

 
Uważam, że liczyć się będzie jednak doświadczenie po stronie prawników. Banki mocno się bronią więc trzeba mieć doświadczoną osobę, która będzie w stanie się taką sprawą zająć. Oczywiście samodzielnie nie ma się co w ogóle w to bawić, bo jednak sprawy są ciężkie i banki mają też za sobą prawników więć samodzielnie nic się tutaj nie ugra.

Yuri20

Posty: 14

 
Sam to nawet nie zaczynaj bo bank nie da spokoju a potem może być problem, żeby coś odkręci jak pójdzie nie tak. Więc jeśli chodzi o mnie to uważam, że warto się będzie kontaktować z grupą BeWa i ich pomoc prawna tych sprawach jest na najwyższym poziomie. Jako jedna z pierwszych kancelarii się tym zajęli więc faktycznie to doświadczenie jest zdecydowanie po ich stronie w takich sprawach.

Menene

Posty: 3

 
Faktycznie to doświadczenie po stronie kancelarii BeWa jak na krótką historię kwestii spraw frankowych jest już wyraźnie zauważalne, wiec widać, że na tym polu coś tam się dzieje. Wyraźnie też weszli w tą tematykę w odpowiednim momencie, gdy te sprawy zaczęły się pojawiać więc to też ważne bo są na bieżąco z tym jak to wygląda, jak ewoluuje ta tematyka i czego też się po sądach można w tym temacie spodziewać.

mirekp2005

Posty: 11

 
Polecam się skontaktować z kancelarią BeWa, na Dolnym Śląsku to chyba pierwsza kancelaria, która temat na poważnie podjęła i zaczęła prowadzić sprawy frankowe więc warto się z nimi skontaktować. U mnie sprawa wygrana, mnie znajoma ich poleciła. Spraw prowadzą bardzo dużo, można na nich liczyć. Kancelaria jest w Siechnicach niedaleko Wrocławia, ale obsługują wydaje mi się sprawy z całego kraju.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Staraj się szukać takiej kancelarii, która typowo się tymi sprawami zajmuje. To właściwie klucz do tego, by je w odpowiedni sposób poprowadzić. Doświadczenie będzie miało istotne znaczenie, do tego również dochodzi taka kwestia jak kontakt z prawnikami, czy można liczyć na przejrzystość umowy, do tego indywidualne podejście do tematu, jednak te umowy frankowe są różne i takie indywidualne podejście będzie istotne.

namok

Posty: 7

 
Liczy się na pewno doświadczenie jeśli chodzi o te kancelarie, która na kredytach frankowych się skupiają. Jak uda się coś sensownego pod tym kątem wybrać to na pewno taką sprawę dobrze poprowadzą i efekty będą pozytywne. Szukaj kogoś z doświadczeniem, kto też zna rynek i będzie wiedział jak się zachować przy takiej sprawie, czego spodziewać się po banku, jak będzie się starał bronić.

Lupusx

Posty: 2

 
Faktycznie można będzie liczyć na kancelarię BeWa z Opolskiej z Siechnic. Specjaliści od kredytów frankowych, zresztą u nich na stronie i na FB masz publikowane na bieżąco wyroki. Moja sprawa jeszcze w toku, ale pełen profesjonalizm z ich strony, właściwie od podpisania pełnomocnictwa niczym się nie zajmuje, sprawa przez nich w pełni kontrolowana.

Aweer56

Posty: 4

 
Samodzielna walka z bankiem w sądzie jest właściwie skazana na porażkę i trzeba szukać takiej kancelarii, która będzie z tym na bieżąco i zajmie się jakoś prowadzeniem takiej sprawy. Temat na pewno do prostych nie należy, ale warto się przyjrzeć prawnikom, którzy się na tym skupiają, porozmawiać i możliwe, żę coś tam sensownego uda się wybrać.

Yuri20

Posty: 2