• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

masaz stop slask, gdzie szukać ?

masaz stop slask, gdzie szukać ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to faktycznie działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

ZaNK3R

Posty: 2

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niezwykle pomógł. Nie wiedziałam nawet, iż to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż uprzednio i jestem faktycznie niezwykle zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

pawel253

Posty: 9

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

E-GOista

Posty: 11

 
Nie sądziłem, iż masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, natomiast u mnie to rzeczywiście niezwykle dobrze zadziałało. Raduję się, iż zapisałem się na taki masaż i iż mi tak niezwykle szybko pomógł. Polecam to innym.

Ananasek

Posty: 22

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

arturas1

Posty: 4

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam profesjonalnie wykonane masaże.

Lupusx

Posty: 6

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, zatem iż mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, albowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Mnóstwo można na tym dla siebie zyskać.

Morchepl

Posty: 31