• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

listwy przypodłogowe, gdzie ?

listwy przypodłogowe, gdzie ?

Witam. Bardzo spodobały nam się z mężem podłogi u sąsiadów. Podobno są wykończone listwami podłogowymi. Nie wiemy, które z nich wybrać. Czy montaż to jakiś problem?

Fanatyk

Posty: 1

 
Tak, bardzo wielu ludzi zapomina, że trzeba je odpowiednio wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

Marioleczka

Posty: 4

 
Mam wielkie doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Niezmiernie się raduję, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, iż są niesłychanie wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

Grabow12

Posty: 2

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

namok

Posty: 10

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek przeróżnych wzorów, z których większa część imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, niemniej jednak mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

Kitas

Posty: 8

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na świetnie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, które listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

RAK-Buuu

Posty: 4

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten barwa. Białe panele są wyśmienite – poszerzają optycznie wnętrze, a zarówno sprawiają, iż jest niezwyklej przytulne. Myć je trzeba, jak i różne podłogi. Nic nadzwyczajnego.

Jasio234

Posty: 5

 
Tak, niesłychanie wielu osób zapomina, że trzeba je trafnie wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

laluniek

Posty: 3