• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sprawdź numer telefonu, jaki serwis ?

sprawdź numer telefonu, jaki serwis ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, które nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, natomiast nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

gargulek5

Posty: 2

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, iż próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, jakie zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy zbadać niż potem za to wszystko płacić.

Lupusx

Posty: 16

 
Dzięki internetowi można rzeczywiście w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Dużo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne kłopoty finansowe.

Marioleczka

Posty: 5

 
W łatwy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, dlatego szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Jacek1812

Posty: 6

 
Na nieszczęście, natomiast oszustów jest bardzo mnóstwo. Mój znajomy odebrał, natomiast nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy pln. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Jasio234

Posty: 5

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

Iunae_Milt

Posty: 16

 
Bez problemów można odnaleźć sporo serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a różne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo wiele stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

krako23

Posty: 13

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, iż niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

arko1916

Posty: 11